Schody Strychowe FAKRO LMF 120 (86x130/280 cm) z metalową drabinką i poręczą, ognioodporne, U=0,79 W/m²K*
Opis
Schody strychowe FAKRO LMF 120 86x130/280 cm z metalową drabinką i poręczą, ognioodporne, U=0,79 W/m²K*
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Ognioodporne schody segmentowe składane z metalową drabinką i białą klapą. Rozwiązania jakie wprowadzają schody strychowe FAKRO LMF pozwalają pogodzić surowe wymagania norm ogniowych z bezpiecznym i komfortowym dostępem do do pomieszczeń strychowych.
Klasyfikacja odporności ogniowej EI2 = 120 min wg EN 13501-2
Schody LMF przez 120 minut zabezpieczają przed przedostawaniem ognia zarówno od strony dachu jak i pomieszczenia, w którym zostały zamontowane.
Najważniejsze zalety schodów strychowych FAKRO LMF 120:
- wysuwane nóżki umożliwiają szybkie dopasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia bez konieczności jej przycinania
- obustronnie biała, estetyczna klapa
- specjalna konstrukcja klapy oraz materiały użyte do jej produkcji przez 120 min zapobiegają przed przedostawaniem się ognia
- zintegrowane listwy wykończeniowe
- 2 uszczelki
- antyposlizgowe stopnie o szerokości 13 cm
- poręcz teleskopowa z wbudowanym mechanizmem odciążającym drabinkę
- zintegrowany ze stalową ramą system szybkiego montażu skraca czas potrzebny do osadzenia schodów w stropie
- ostatni stopień umieszczony w niewielkiej odległości od podłogi
- możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
Schody spełniają wymagania normy EN14975
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
*badania wewnętrzne producenta
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 86 cm x 130 cm / 280 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 280 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 233 cm |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 84 cm x 128 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 80 cm x 124 cm |
| wysokość skrzyni | 16 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 200 kg |
| współczynnik przenikania ciepła klapy | U=0,79 W/m²K* |
| grubość izolacji termicznej | 8 cm |
| grubość klapy | 8,2 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | 2 uszczelki |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | tak |