Schody Strychowe FAKRO LMF 60 (60x144/360 cm) z metalową drabinką i poręczą, ognioodporne, U=0,64 W/m²K
Opis
Schody strychowe FAKRO LMF 60 60x144/280 cm z metalową drabinką i poręczą, ognioodporne, U=0,64 W/m²K
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Schody strychowe FAKRO LMF 60 to nowa generacja schodów ognioodpornych z metalową drabinką łącząca wysoki poziom ochrony przeciwpożarowej z komfortowym i bezpiecznym dostępem do powierzchni strychowych.
Najważniejsze zalety schodów strychowych FAKRO LMF 60:
- stopki
- obustronnie biała termoizolacyjna klapa schodów wyposażona jest w uszczelkę pęczniejącą, która pod wpływem wysokich temperatur zwiększa swoją objętość i zapobiega przedostawaniu się ognia na kondygnację wolną od pożaru
- 3 uszczelki
- antypoślizgowe stopnie
- niewielka odległość od ostatniego stopnia do podłogi na poddaszu
- antypoślizgowe stopnie
- poręcz (w schodach do wysokości 280 i 305 cm)
- poręcz teleskopowa z wbudowanym mechanizmem odciążającym drabinkę (tylko wersja 360 cm)
- możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
Schody spełniają wymagania normy EN14975
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 60 cm x 144 cm / 360 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 360 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 295 cm |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 58 cm x 142,2 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 54 cm x 138,2 cm |
| wysokość skrzyni | 22,5 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 200 kg |
| współczynnik przenikania ciepła schodów | U=0,64 W/m²K |
| grubość izolacji termicznej | 7,9 cm |
| grubość klapy | 8,5 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | 3 uszczelki |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | tak |