Schody Strychowe FAKRO LMK Komfort (70x130/280 cm) z metalową drabinką i poręczą, U=1,1 W/m²K
Opis
Schody strychowe FAKRO LMK Komfort 70x130/280 cm z metalową drabinka i poręczą, U=1,1 W/m²K
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Schody strychowe FAKRO LMK to z 3-segmentowe schody, w których klapa oraz skrzynka wykonane są z drewna sosnowego. Drabinką schodów jest metalowa i pomalowana proszkowo na kolor RAL 7022.
Posiadaja termoizolacyjną klapę w kolorze białym.
Zastosowanie drabinki o specjalnej konstrukcji zawiasów gwarantuje dużą wytrzymałość schodów.
Najważniejsze zalety schodów strychowych FAKRO LMK Komfort:
- stopki
- biała klapa
- uszczelka obwodowa
- antypoślizgowe stopnie
- poręcz umożliwiająca poruszanie się po schodach
- możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
- kompletnie zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 70 cm x 130 cm / 280 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 280 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 245 cm |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 68 cm x 128,4 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 64 cm x 124 cm |
| wysokość skrzyni | 14 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 200 kg |
| współczynnik przenikania ciepła klapy | U=1,1 W/m²K |
| grubość izolacji termicznej | 3 cm |
| grubość klapy | 3,6 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | 1 uszczelka |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | tak |