Schody Strychowe FAKRO LML Lux (86x130/305 cm) z metalową drabinką i poręczą, U=1,1 W/m²K
Opis
Schody strychowe FAKRO LML Lux 86x130/305 cm z metalową drabinką i poręczą, U=1,1 W/m²K
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Schody strychowe FAKRO LML Lux to segmentowe schody strychowe z metalową drabinką. które zaprojektowano w celu najwyższego komfortu użytkowania oraz obsługi przy jednoczesnym uproszczeniu procesu montazu i regulacji drabinki do wysokości pomieszczenia.
Najważniejsze zalety schodów strychowych FAKRO LML Lux:
- wysuwane nóżki umożliwiają szybkie dopasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia bez konieczności jej przycinania
- biała klapa
- listwy wykończeniowe
- uszczelka obwodowa
- antypoślizgowe stopnie o szerokości 13 cm
- mechanizm odciążający drabinkę w poręczy
- system szybkiego montażu w stropie
- możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
- kompletnie zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie
Schody spełniają wymagania normy EN14975
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 86 cm x 130 cm / 305 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 305 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 256 cm |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 84,6 cm x 128,6 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 79,7 cm x 123,7 cm |
| wysokość skrzyni | 31,5 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 200 kg |
| współczynnik przenikania ciepła klapy | U=1,1 W/m²K |
| grubość izolacji termicznej | 3 cm |
| grubość klapy | 3,6 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | 1 uszczelka |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | tak |