Schody Strychowe FAKRO LMP (70x144/366 cm) z metalową drabinką i poręczą, do bardzo wysokich pomieszczeń, U=1,1 W/m²K
Opis
Schody strychowe FAKRO LMP 70x144/366 cm z metalową drabinką i poręczą do bardzo wysokich pomieszczeń, U=1,1 W/m²K
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Schody strychowe FAKRO LMP to schody nowej generacji, które umożliwiają dostęp do przestrzeni strychowej, nawet w bardzo wysokich pomieszczeniach (od 300 do 366 cm).
Zastosowany system odciążania drabinki pozwala na wygodną obsługę przy zachowaniu maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa użytkowania.
Najważniejsze zalety schodów strychowych FAKRO LMP:
- stopki
- biała klapa
- uszczelka obwodowa
- antypoślizgowe stopnie
- mechanizm odciążający drabinę w poręczy
- możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
- kompletnie zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie
- do wysokich pomieszczeń (max. 366 cm)
Schody spełniają wymagania normy EN14975
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 70 cm x 144 cm / 366 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 366 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 300 cm |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 68 cm x 142,2 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 64 cm x 138,2 cm |
| wysokość skrzyni | 18 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 200 kg |
| współczynnik przenikania ciepła klapy | U=1,1 W/m²K |
| grubość izolacji termicznej | 3 cm |
| grubość klapy | 3,6 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | tak |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | tak |