Schody Strychowe FAKRO LSF (50x70/300 cm) nożycowe, ogniooodporne, U=1.8 W/m²K*
Opis
Schody strychowe FAKRO LSF 50x70/300 cm nożycowe, ognioodporne, U=1.8 W/m²K*
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Schody ognioodporne FAKRO LSF stanowią zaporę ogniową podczas pożaru wewnątrz budynku. Zabezpieczają przed przedostawaniem sie ognia na kondygnację wolną od pożaru, pozwalając tym samym użyskać cenny czas, potrzebny do przyjazdu straży pożarnej.
Istnieje możliwość przedłużenia drabiny schodów do wysokości max 320 cm przez dołożenie stopnia LSS.
Klapa schodów wyposazona jest w uszczelkę pęczniejącą, która pod wpływem wysokich temperatur zwiększa swoją objętość i zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia na kondygnację wolną od pożaru.
Najważniejsze zalety schodów strychowych LSF:
- klapa jednostrronnie ogniodporna
- klapa schodów wyposażona w uszczelkę pęczniejącą, która pod wpływem wysokich temperatur zwiększa swoją objętość i zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia na kondygnację wolną od pożaru
- listwy wykończeniowe
- antypoślizgowe stopnie
- możliwość odkręcenia lub dołożenia stopnia
- system dopasowania długości drabinki do pomieszczenia
- system szybkiego montażu w stropie
- mozliwość montażu dodatkowych akcesoriów
- kompletne zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie
- drabina, która przez swoją nożycową konstrukcję pozwala uzyskać małe rozmiary skrzynki, niezależnie od wysokości pomieszczenia
- regulacja kąta nachylenia drabinki dająca możliwość dopasowania jej długości do wysokości pomieszczenia, bez konieczności docinania
- metalowe listwy wykończeniowe w kolorze białym, występujące w wyposażeniu standardowym, pozwalające na na dokładne i szybkie osadzenie schodów w suficie oraz doskonałe maskowanie szczeliny pomiędzy skrzynią a stropem
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
*badania wewnętrzne producenta
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 50 cm x 70 cm / 300 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 300 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 270 cm |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 48 cm x 68,5 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 44,8 cm x 64,8 cm |
| wysokość skrzyni | 14 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 200 kg |
| współczynnik przenikania ciepła klapy | U=1,8 W/m²K* |
| grubość izolacji termicznej | 3 cm |
| grubość klapy | 5,6 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | 1 uszczelka |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | nie |