Schody Strychowe FAKRO LST (70x80/280 cm) nożycowe, U=1,1 W/m²K
Opis
Schody strychowe FAKRO LST 70x80/280 cm nożycowe, U=1,1 W/m²K
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Schody strychowe FAKRO LST to schody nożycowe wyposażone w białą klapę termoizolacyjną.
Drewniana skrzynia schodów wyposażona jest w kątowniki szybkiego montażu, ułatwiające osadzenie schodów w stropie.
Najważniejsze zalety schodów strychowych FAKRO LST:
- biała klapa
- listwy wykończeniowe
- uszczelka obwodowa
- antypoślizgowe stopnie
- możliwość odkręcania lub dołożenia stopnia
- system szybkiego montażu w stropie
- możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
- kompletnie zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 70 cm x 80 cm / 280 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 280 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 250 cm |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 69 cm x 79,4 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 64 cm x 74 cm |
| wysokość skrzyni | 18 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 200 kg |
| współczynnik przenikania ciepła klapy | U=1,1 W/m²K |
| grubość izolacji termicznej | 3 cm |
| grubość klapy | 3,6 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | tak |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | nie |