Schody Strychowe FAKRO LWF 60 (55x100/280 cm) z drewnianą drabinką i poręczą, ognioodporne, U=0,64 W/m²K
Opis
Schody strychowe FAKRO LWF 60 55x100/280 cm z drewnianą drabinką i poręczą, ognioodporne, U=0,64 W/m²K
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Schody strychowe FAKRO LWF 60 to nowy model schodów ognioodpornych nowej generacji. Schody zapewniają wysoki poziom ochrony przeciwpożarowej (60 minut) oraz pozwalają na komfortowy i bezpieczny dostę do pomieszczeń strychowych.
Specjalna konstrukcja klapy i zastosowane materiały zapewniają 60 minutową ochronę przed przedostaniem się ognia od strony pomieszczenia, w którym zamontowano schody.
Schody są zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie.
Najważniejsze zalety schodów strychowych FAKRO LWF 60:
- 60-minutowa ochrona przed przedostawaniem się ognia od strony pomieszczenia, w którym zamontowano schody
- stopki (tylko w wersji 3-segmantowej)
- obustronnie biała klapa ognioodporna
- 3 uszczelki
- antypoślizgowe stopnie równe z policzkami drabiny
- poręcz
- możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
- komletnie zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 55 cm x 100 cm / 280 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 280 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 253 cm |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 53 cm x 98 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 49 cm x 94 cm |
| wysokość skrzyni | 22,5 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 160 kg |
| współczynnik przenikania ciepła schodów | U=0,64 W/m²K |
| grubość izolacji termicznej | 7,9 cm |
| grubość klapy | 8,5 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | 3 uszczelki |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | tak |