Schody Strychowe FAKRO LWL Extra (70x130/280 cm) z drewnianą drabinką i 2 poręczami, U=0,74 W/m²K
Opis
Schody strychowe FAKRO LWL Extra 70x130/280 cm z dodatkową poręczą, U=0,74 W/m²K
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Schody strychowe FAKRO LWL Extra to drewniane schody strychowe nowej konstrukcji o podwyższonych parametrach termoizolacyjnych. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu użytkowania schody zostały wyposażone w dodatkową poręcz, zamontowaną do środkowego segmentu oraz mechanizm odciążający, który wspomaga składanie i rozkładanie drabiny.
Schody są zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie.
Najważniejsze zalety schodów strychowych FAKRO LWL Extra:
- lakierowana drabinka
- stopki
- biała klapa
- dwie uszczelki obwodowe
- antypoślizgowe stopnie równe z policzkami drabiny
- dwie poręcze
- lakierowana drabinka
- mechanizm odciążający drabinkę
- prosty montaż
- możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
- kompletnie zmontowane, przygotowane do szybkiego montazu w stropie
Schody spełniają wymagania normy EN14975
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 70 cm x 130 cm / 280 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 280 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 260 cm |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 68 cm x 128,4 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 64 cm x 124 cm |
| wysokość skrzyni | 14 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 160 kg |
| współczynnik przenikania ciepła schodów | U=0,74 W/m²K |
| grubość izolacji termicznej | 5 cm |
| grubość klapy | 5,6 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | 2 uszczelki |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | 2 poręcze |