Schody Strychowe FAKRO LWT (60x130/305 cm) z drewnianą drabinką i poręczą, supertermoizolacyjne, U=0,51 W/m²K
Opis
Schody strychowe FAKRO LWT 60x130/305 cm z drewnianą drabinką, supertermoizolacyjne, U=0,51 W/m²K
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Schody strychowe FAKRO LWT to supertermoizolacyjne schody strychowe, polecane dla budownictwa energooszczędnego, w którym bardo duży nacisk jest położony na zminimalizowanie strat ciepła. Dzięki doskonałym parametrom termoizolacyjnym wpływają na znaczne oszczędności energii cieplnej w budynku.
Składane, z drewnianą drabinką i klapą w kolorze białym.
Schody są zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie.
Najważniejsze zalety schodów strychowych FAKRO LWT:
- lakierowana drabinka
- stopki (tylko w wersji 3-segmentowej)
- biała klapa
- trzy uszczelki
- antypoślizgowe stopnie równe z policzkami drabiny
- poręcz
- prosty montaż
- możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
- kompletnie zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie
Schody spełniają wymagania normy EN14975
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 60 cm x 130 cm / 305 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 305 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 242 cm |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 58 cm x 128,4 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 54 cm x 124 cm |
| wysokość skrzyni | 22 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 160 kg |
| współczynnik przenikania ciepła schodów | U=0,51 W/m²K |
| grubość izolacji termicznej | 7,4 cm |
| grubość klapy | 8 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | 3 uszczelki |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | tak |