Schody Strychowe FAKRO LWT Passive House (72x142/305 cm) z drewnianą drabinką i poręczą, do budynków pasywnych, U=0,51 W/m²K
Opis
Schody strychowe FAKRO LWT Passive House 72x142/305 cm z drewnianą drabinką i poręczą do budownictwa pasywnego, U=0,51 W/m²K
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Schody strychowe FAKRO LWT Passive House to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone do budownictwa pasywnego.
Zastosowanie supertermoizolacyjnych schodów strychowych oraz zestawu łączącego schody ze stropem gwarantuje doskonałą szczelność i izolacyjność bez mostków termicznych.
Rozwiązanie potwierdzone certyfikatem Passive House.
Schody są zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie.
Najważniejsze zalety schodów strychowych FAKRO LWT Passive House:
- lakierowana drabinka
- stopki
- biała klapa
- trzy uszczelki
- antypoślizgowe stopnie równe z policzkami drabiny
- poręcz
- prosty montaż
- możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
- kompletnie zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie
- zestaw izolacyjny PASSIVE HOUSE
Schody spełniają wymagania normy EN14975
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 72 cm x 142 cm / 305 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 305 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 242 |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 68 cm x 138,4 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 64 cm x 134 cm |
| wysokość skrzyni | 22 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 160 kg |
| współczynnik przenikania ciepła schodów | U=0,51 W/m²K |
| grubość izolacji termicznej | 7,4 cm |
| grubość klapy | 8 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | 3 uszczelki |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | tak |