Schody Strychowe FAKRO LWZ Plus (70x140/305 cm) z drewnianą drabinką i poręczą, termoizolacyjne, U=1,1 W/m²K
Opis
Schody strychowe FAKRO LWZ Plus 70x140/305 cm z drewnianą drabinką i poręczą, termoizolacyjne, U=1,1 W/m²K
Masz pytania: zadzwoń pod nr +48 606 285 617 lub napisz e-mail: bauarena@bauarena.eu
Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie są nowe, oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
Schody strychowe FAKRO LWZ Plus to model schodów strychowych, składający się z:
- 3 lub 4-segmentowej drewnianej drabinki
- klapy termoizolacyjnej obustronnie w kolorze białym
Schody są zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie.
Najważniejsze zalety schodów strychowych FAKRO LWZ Plus:
- stopki
- biała klapa
- listwy wykończeniowe
- uszczelka obwodowa
- antypoślizgowe stopnie zrównane z policzkami drabiny
- poręcz
- system szybkiego montażu w stropie
- możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
- kompletnie zmontowane, przygotowane do szybkiego montażu w stropie
Schody spełniają wymagania normy EN14975
Bezpłatny odbiór w 20-stu magazynach regionalnych w Polsce.
Informacje o dostępnych punktach odbioru towaru uzyskasz pod numerem telefonu 606 285 617.
Gwarancja: 3 lata
Warunki gwarancji producenta: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/
źródło: www.fakro.pl
Dane techniczne
| wymiar otworu w suficie/wysokość pomieszczenie | 70 cm x 140 cm / 305 cm |
| maksymalna wysokość pomieszczenia | 305 cm |
| minimalna wysokość pomieszczenia | 246 cm |
| zewnętrzny wymiar skrzyni | 68,8 cm x 138,8 cm |
| wewnętrzny wymiar skrzyni | 64 cm x 134 cm |
| wysokość skrzyni | 14 cm |
| dopuszczalne obciążenie | 160 kg |
| współczynnik przenikania ciepła klapy | U=1,1 W/m²K |
| grubość izolacji termicznej | 3 cm |
| grubość klapy | 3,6 cm |
| ilość uszczelek obwodowych | 1 uszczelka |
| kolor klapy | biały |
| poręcz | tak |